مهر
۱۳۹۷
۱۸

کریستو پولنداکوف به خبرنگار مهر گفت: سال گذشته بیش از ٢٩ هزار نفر از اتباع ایرانی درخواست ویزا کردند که ٩۵ درصد آنها ویزای توریستی بوده است آمار امسال هم باید شبیه به سال گذشته بوده باشد ضمن اینکه تابستان هنوز تمام نشده و در این فصل مردم به وارنا زیاد سفر می‌کنند.

باید فصل تابستان تمام شود و ببینیم که آیا این آمار نسبت به سال گذشته رشد داشته است یا نه. ولی فکر می‌کنم به همان اندازه خواهد بود نوبت‌ها در کنسولگری کاهش پیدا نکرده یعنی تعداد کسانی که به بلغارستان برای تفریح می‌روند تغییر زیادی نکرده است. بخش کنسولی سفارت روزانه بیش از ٣٠٠ ویزا صادر می‌کند. 

وی ادامه داد: ایرانی ها بیشتر به شهر وارنا می‌روند در حالی که ما شهرهای دیگر را نیز معرفی کرده‌ایم. آنها بیشتر به فرودگاهی که در ١۳۰ کیلومتری وارنا هست می‌روند که منطقه با صفایی است. از بلغارستان هم درخواست برای سفر به ایران هست ولی آنقدر زیاد نشده است تقریبا سالانه هزار نفر بلغاری به ایران می‌آیند و به شهرهایی که معروف تر هستند می‌روند مانند شیراز ،تبریز، مشهد، یزد، اصفهان و کاشان.امیدواریم این آمار افزایش پیدا کند.

سفیر بلغارستان در ایران بیان کرد: یکی دو روز پیش با یک گروه کوهنوردی از بلغارستان ملاقات کردم که دماوند را صعود کرده بودند برخی از بلغاریها برای گردشگری تفریحی، طبیعتگردی و یا تاریخی به ایران می‌آیند که البته سهم گردشگران تاریخی بیشتر است. 

وی درباره همکاری با ایران در توسعه گردشگری دو کشور نیز گفت: ما در نظر داریم تا فرصتهای گردشگری دو کشور را برای ایران و بلغارستان معرفی کنیم چون در حوزه گردشگری تجربه های زیادی به خصوص درباره آموزش داریم میتوانیم در این باره نیز همکاری کنیم ما برای فرستادن گردشگران ایرانی به بلغارستان از شرکتهای توریستی ایرانی استفاده میکنیم که با آژانس های بلغاری مشارکت می کنند این ارتباط مستقیمی که آنها بین یکدیگر ایجاد می‌کنند به حضور بیشتر گردشگران کمک می‌کند.

تیر
۱۳۹۶
۱۴

دکتر مونسان درپیامی از تلاش های شبانه روزی دست اندرکاران حوزه های مختلف درمیزبانی شایسته از گردشگران نوروزی تقدیر وتشکر کرد.


زمان ورق دیگری خورد و سال 1395 با شعار اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل جای خود را به سال جدید داد تا جمهوری اسلامی ایران در توسعه اقتصاد مقاومتی آزمون دیگری را تجربه کرده و با افزایش تولید زمینه را برای اشتغال جوانان و نیروی کار کشور بیشتر مهیا نماید.


در سالی که گذشت با تاسی از سیاست های مدبرانه دولت تدبیر و امید ، شاهد اقداماتی عملگرایانه در توسعه فیزیکی جزیره زیبای کیش و همچنین راه اندازی هندورابی ، جزیره آرامش، بودیم که با همت جمعی و تلاش و پیگیری مستمر تمامی دست اندرکاران بخش مرتبط به ثمر رسید ، همچنین در حوزه های اقتصادی ،گردشگری ، فرهنگی و اجتماعی نیز رویدادهای مسرت بخشی رخ داد که موجب دلگرمی ساکنان و دلسوزان منطقه و تحسین مسئولان کشوری شد.


استقبال از نوروز و برنامه ریزی جشنواره نوروزی کیش در روزهای پایانی سال 1395 آزمون نهایی مسئولان منطقه و همچنین اصناف کیش بود که خوشبختانه با سربلندی و موفقیت اجرا شد و جا دارد از همراهی و همکاری تمامی عزیزان به ویژه جوامع صنفی کیش اعم از بازاریان و بازرگانان ، هتلداران و مراکز اقامتی ، مراکز پذیرایی ، کلوپ های تفریحات دریایی ، خدمات مسافرت هوایی و همچنین حمل و نقل عمومی و مراکز تفریحی و گردشی که این ایام خجسته را با تمام توان و تلاش خود برای مسافران نوروزی خاطره انگیز و مفرح کردند ، تقدیر و تشکر نمایم.


برنامه ریزی وآمادگی برای پذیرایی از ده ها هزار گردشگر در ایام نوروز از دی ماه گذشته با شروع جلسات ستاد تسهیلات نوروزی آغاز شد و براساس تجربیات سال های قبل با رفع برخی کاستی ها ، امسال به حول قوه الهی بر اساس نظر سنجی های انجام شده رضایتمندی مسافران و میهمانان نوروز با وجود افزایش گردشگران نسبت به سال قبل در بالاترین سطح در مقایسه قرار دارد .


در خصوص مبادی ورودی و حمل و نقل دریایی و هوایی با تلاش کارکنان شرکت مدیریت توسعه بنادر و فرودگاه ها ، با وجود نامساعد بودن هوا در برخی ایام نوروز ، مسافران با کمترین دغدغه و به سلامت به جزیره کیش وارد و خارج شدند . این در حالی است که تعداد مسافران هوایی با رشد چشمگیر 20 درصدی نسبت به نوروز سال 95 مواجه بوده است .


علیرغم بهره برداری از چند مرکز اقامتی جدید در کیش بدلیل استقبال پرشمار گردشگران در ایام نوروز همچون سالهای گذشته اسکان های موقت در کمپینگ های مجهز به تمامی سیستم های بهداشتی و مورد نیاز پیش بینی شد و با تمهیداتی که بکار گرفته شده بود ، حتی بارش های سنگین برخی روزهای نوروز نیز نتوانست آرامش ولذت گردشگران را مختل کند .


در نوروز امسال برنامه های فرهنگی و هنری مفرح و سرگرم کننده در نقاط مختلف کیش برپا شد که با از بین رفتن تمرکز برنامه‌ها و توزیع مناسب در سطح جزیره ، ضمن روان شدن رفت و آمدهای خیل خودرو های مسافران ، توازن خوبی در بهره برداری از همه استعدادهای جزیره ایجاد شد.


برنامه ریزی مناسب حوزه معاونت اقتصادی سازمان در تنظیم بازار و نصب برچسب های اصالت کالا ، راهنمای مناسبی برای گردشگران بود تا با فراغ بال و اطمینان از کالاهای بازارها خرید کرده و در این زمینه نیز کمترین شکایت یا انتقادی واصل شد و این نشان دهنده کارکرد خوب این برنامه بوده است .


در بخش خدمات گردشگری مانند هتل ها و مراکز پذیرایی و گردشگری نیز با مراقبت کامل ناظران حوزه گردشگری و بازرسی و بهره مندی از سامانه های نظارت و همکاری خوب و قابل تمجید اصناف یاد شده ، خوشبختانه توانستیم بهترین تجربه را در ارایه خدمات گردشگری تجربه نماییم.


امسال با افزایش مراکز گردشگری و جذابیت های تفریحی ، انگیزه مسافران برای اقامتی طولانی تر جهت بهره مندی از این امکانات فراهم شد و جزیره هندورابی توانست فرصت مناسبی را  برای خودنمایی و تحسین مردم عزیز کشورمان از توسعه فیزیکی این جزیره آرامش پیدا کند.


تمام این امکانات و خلق لحظه های شادی آور در جزیره کیش در سایه سار امنیت بسیار بالا و نظم و انضباط اجتماعی فراهم شده توسط نیروهای انتظامی و نظامی ، اداره کل حراست و مدیریت بازرسی ، آمادگی عوامل پشتیبانی معاونت توسعه مدیریت و مدیریت روابط عمومی و بین الملل ، حضور مستمر عوامل شرکت عمران , آب و خدمات و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش ، آمادگی نیروهای امدادی و بیمارستان کیش و مرکز توسعه سلامت ، عوامل تولید و توزیع آب و برق ، مخابرات و همچنین نهاد امامت جمعه کیش بوده است که مرهون زحمات این عزیزان نیز هستیم.


گفتنی است نقش معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در برنامه ریزی و ایجاد بستری کارآمد جهت استفاده از تمام ظرفیت های جزیره کیش برای توسعه گردشگری کیش این منطقه کاملا مشهود بوده و جلب رضایتمندی گردشگران در ایام نوروز امسال ، مؤید جهت گیری درست سیاست های گردشگری می باشد که جای تقدیر ویژه دارد.


بسیار خوشحالیم که با مدیریت جهادی توانستیم مانع خروج بخشی از منابع ارزی کشور و هجمه فرهنگی به گردشگرانی که در نبود فضای مناسب گردشگری کیش به خارج از کشور می رفتند ، شده و با اینکار بدرستی اوامر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) اقدام و عمل شود.


نوروز 96 ثابت کرد کیش را به حق می توان جزیره ای امن و بهشتی برای خانواده ها خواند و با افتخار به توان مردم کشورمان در ایجاد مقاصد گردشگری کم نظیر با اصول فرهنگی ارزشی و سالم بالید.

مهر
۱۳۹۷
۱۸

 هتل آپارتمان پریمیوم رزیدنس باتومی گرجستان (Premium Residence):


هتل آپارتمان پریمیوم رزیدنس باتومی یکی از هتل آپارتمان شهر باتومی گرجستان می باشد که 10 دقیقه پیاده از ساحل دریای سیاه فاصله دارد.

از جمله ویژگی های  هتل آپارتمان پریمیوم رزیدنس باتومی :فضای مخصوص استراحت،اینترنت وای فای رایگان و پارکینگ رایگان می باشد.

از جمله امکانات آپارتمان ها:سیستم تهویه مطبوع,ماشین لباس شویی,فضای نشیمن و تلویزیون صفحه تخت با قابلیت پخش کانال های ماهواره ای و آشپزخانه مجهز به یخچال, اجاق, مایکروویو و کتری برقی می باشد.

اگر می خواهید تور باتومی خود را در هتل آپارتمان پریمیوم رزیدنس باتومی سپری کنید با کارشناسان تور گرجستان در شرکت ما تماس بگیرید.

دی
۱۳۹۵
۲۴

علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین روز شنبه پرسپولیس، در جمع خبرنگاران حرف‌های جالب توجهی به زبان آورد. او پس از آنکه به خبرنگاران توصیه کرد بروند و تفاوت‌های سرپرست و مدیرعامل را بررسی کنند، گفت: «من بازنشسته نیستم اما خودم نمی‌خواهم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شوم.»

چنین جمله‌ای در وهله اول، این ذهنیت را ایجاد می‌کند که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرتماشاگرترین تیم فوتبال در آسیا (به گواه آمار کنفدراسیون فوتبال قاره)، به صورت یک‌نفره اداره می‌شود و این یک نفر چنان قدرتی دارد که حتی می‌تواند بین سرپرستی و مدیرعاملی، یکی را انتخاب کند.

این کار اگر از طاهری بعید نباشد، از مسئولان وزارت ورزش بعید است که چنین اجازه‌ای به مدیر باشگاه پرسپولیس بدهند که به صورت خودخواسته، ترجیح بدهد به جای مدیرعامل، سرپرست باشد. وقتی این حرف‌ها و اقدامات را کنار هم بگذاریم و به یاد بیاوریم که در تمام مدت سرپرستی طاهری در باشگاه پرسپولیس (حدود 15 ماه)، وزیر همواره از مدل مدیریتی این فرد ابراز رضایت کرده‌ بود، شاهد یکسری تعارض می‌شویم.

قسمت دوم ماجرا، یک روز پس از مصاحبه طاهری رخ داد. جعفر کاشانی پیشکسوت نامی پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه‌ای گفت: «نمی‌دانم طاهری چه حرف‌هایی زده اما هر چه گفته درست است.» و در جای دیگری تاکید کرده بود: «اصلاً باشگاهی به نام پرسپولیس وجود ندارد و اینکه می‌بینید، فقط یک تیم است.» کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه به عنوان یک شرکت در ثبت شرکت‌ ها، دارای شماره ثبت است یا نه، می‌گوید: «من این موضوع را نمی‌دانم و ما فقط کاری که دولت می‌خواهد را انجام می‌دهیم.» همین اظهار نظرهای عجیب است که معماهای جدیدی را می‌سازد.

اول اینکه چطور ممکن است فردی با اختیار پرطمطراقی مثل ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، هنوز نداند که هیئت مدیره تحت همکاری‌اش، به ثبت شرکت‌ ها رسیده یا نه؟ دوم اینکه اگر ثبت شده چطور کاشانی متوجه آن نشده است؟ مگر این اطلاعات از طریق درج در روزنامه رسمی، اعلام نمی‌شود؟ حالا اگر ثبت نشده باشد، اعضای هیئت مدیره چگونه می‌توانند روی کاری که در باشگاه پرسپولیس انجام می‌دهند، برچسب «قانونی» بزنند؟

کاشانی نام بزرگی در ورزش و فوتبال ایران است اما اگر دولت از او و سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درخواست انجام کارهای خلاف قانون را داشته باشد (آنجایی که او گفته ما فقط کاری که دولت می‌خواهد را انجام می‌دهیم) باز هم دوستان حاضرند بدون هیچ عنوان و منصبی این کار را انجام دهند؟ آنها چگونه بعداً پاسخگوی قانون خواهند بود؟

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس فقط دو حالت دارد؛ یا قانونی است و ثبت شرکت‌ ها شده که در این شرایط حتماً‌ هیئت مدیره باید اقدام به انتخاب مدیرعامل کند. یا اینکه هیئت مدیره این باشگاه غیرقانونی است و در این شرایط و به خاطر حساسیت بر روی باشگاه پرسپولیس، باید نهادهای نظارتی وارد عمل شوند.

از وزارت ورزش که نسبت به این ماجرا بی‌تفاوت نشان داده که بگذریم، سازمان بازرسی کل کشور نهادی است که باید وارد عمل شده و موضوع را مورد بررسی قرار دهد؛ اینکه آیا یک باشگاه بزرگ مثل پرسپولیس می‌تواند در اختیار هیئت مدیره‌ای قرار بگیرد که رئیس آن نداند هیئت مدیره ثبت رسمی شده یا نه و از سوی دیگر سرپرست آن بگوید: «نمی‌خواهم مدیرعامل شوم.» سازمان‌های نظارتی یا موضوع را نمی‌دانند که در قبال وضعیت موجود، سکوت اختیار کرده‌اند یا همه چیز را می‌دانند و واکنشی نشان نمی‌دهند که البته این مورد دوم، خطرناک‌تر است.

دی
۱۳۹۵
۱۴

ثبت شرکت    
تاسيس شرکت در کنيا شامل مراحل زير است:
1- انتخاب نام برای شرکت و ارائه آن به اداره ثبت شرکتها در
کنيا. هزينه ای در حدود 300 شيلينگ دارد. که پس از نهايتا
دو روز از آن سازمان جواب خواهيد گرفت.
2- جهت ثبت دارايی های شرکت و سرمايه اوليه هم که نياز
به تائيد اداره ماليات کنيا دارد. حدودا مبلغ 2005 شيلينگ لازم
است.
3 - پرداخت هزينه های ثبت و مهر مالياتی در بانک.
4 - تکميل فرم پذيرش 208 در يک دفتر ثبت اسناد
رسمی.(حدودا 200 شيلينگ.)
5 - تنظيم سند توسط اداره ثبت دفتر دادستان کل نايروبی.
6 - ثبت در اداره ماليات.
 7 - ثبت در اداره ماليات بر ارزش افزوده  VAT    
.  8 - در خواست مجوز فعاليت اقتصادی و دريافت   PIN    
9 - ثبت در سازمان تامين اجتماعی.
-10 ثبت در صندوق بيمه ملی بيمارستانی.
 -11 ثبت در PAYE    
12- سفا رش مهر شرکت بعد از يک اخذ مجوز شرکت.
تمام اين مراحل در حدود دو هفته انجام می شود.
 
تاسيس يک شعبه از يک شرکت خارجی در کنيا
1 - کپی معتبر از اساسنامه شرکت مادر.
2 - فهرست مدیران شرکت با ذکر نام کامل, مليت و ديگر
اطلاعات مربوط به شرکت در کنيا.
3 - بيانه مربوط به تمامی مسئوليت های شرکت در کنيا.
4 - نام و آدرس پستی شخص يا اشخاص به نمايندگی از
طرف شرکت.
5 - آدرس کامل ودفتر ثبت شده در کشور مادر.
6 - آدرس کامل مکان فعاليت اقتصادی در کنيا.

تیر
۱۳۹۵
۲۶

هتل شیراک ایروان در ضلع جنوبی میدان جمهوری (هانراپتوسون هراپاراک) و در مرکز ایروان واقع شده است و موقعیت عالی و قیمت مناسب این هتل یکی از برتری های این هتل به حساب می آید

این هتل در جوار سفارت های ایتالیا و فرانسه و روسیه واقع شده و در جنب بانک مرکزی ایروان است

اگر میخواهید تور ارمنستان خود را در هتل شیراک سپری کنید با کارشناسان تور ارمنستان در شرکت ما تماس بگیرید

هتی شیراک ایروان از میدان جمهوری فقط ۵ دقیقه فاصله دارد و از فرودگاه بین المللی ارمنستان هم ۱۲ کیلومتر فاصله دارد و از ایستگاه قطار ۱۰ دقیقه فاصله دارد

تیر
۱۳۹۵
۲۶

هتل دیاموند ارمنستان

هتل ۴ ستاره هتل دیاموند ارمنستان

رزرو هتل دیاموند ارمنستان

امکانات هتل دیاموند ارمنستان

نظرات مردم هتل دیاموند ارمنستان

تور ارمنستان هتل دیاموند ارمنستان

هتل Diamond House ایروان ارمنستان در خیابان قدیمی ارام در ارمنستان و ایروان واقع شده است و برای کسانی که میخواهند در ارمنستان استراحت کنند انتخاب مناسبی است

طبقات بالا یکی از شیکترین و زیباترین اطاق ها برای انتخاب و اقامت در ارمنستان هستند

موقعیت : هتل الماس یا دیاموند ایروان در خیابان ارام که یکی از قدیمی ترین مناطق ایروان است واقع شده است و فقط ۵ دقیقه پیاده از مرکز شهر و خیابان جمهوری فاصله دارد خیابان آرام پیش از این خیابان امپریال نامیده میشد چرا که قبلا امپراطور نیکلاس در خانه ای در این خیابان زندگی میکرد

در اطرف هتل مکان هایی مانند Mashtots avenue, اداره پست مرکزی, اپرا تئاتر, موزه ماتاندران, خیابان شمالی , مسجد ابی ایروان, the National Gallery of Armenia, Gregory the Illuminator Church قرار دارد

اگر میخواهید تور ارمنستان خود را در هتل دیاموند ارمنستان سپری کنید با کارشنان تور ارمنستان در شرکت ما تماس بگیرید

تیر
۱۳۹۵
۲۶

امکانات هتل Historic ارمنستان ایروان

ادرس هتل Historic ارمنستان ایروان

هتل های ارمنستان

تور ارمنستان هتل Historic ارمنستان ایروان

هتل Tufenkian Historic Yerevan Hotel یک هتل   ستاره است که در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است و در نزدیکی خیابان Hanrapetutyan و Buzand قرار دارد . هتل هتل Historic ارمنستان ایروان دارای ۸۵ اتاق است  این هتل دارای رستوران و اشپزی ارمنی و همچنین اروپایی است هتل هتل Historic ارمنستان ایروان دارای معماری ارمنستان مربوط به سال قرن های ۱۹ و ۲۰ است

اگر میخواهید تور ارمنستان خود را در هتل Tufenkian Historic سپری کنید با کارشناسان تور ارمنستان در شرکت ما تماس بگیرید

اردیبهشت
۱۳۹۵
۰۴

هتل پردیسان مشهد

رزرو هتل پردیسان مشهد

تور هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد در جنوب غربی مشهد مقدس در پنج طبقه با زیربنای حدود ۲۴۰۰۰ مترمربع و مساحت ۳۳۰۰۰ متر مربع در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق مشهد واقع شده است.  اخذ گواهی نامه های بین المللی C.S (رضایت مندی مشتری)و گواهی نامه معرفی مراکز مورد اطمینان گردشگران (S.F.T)در مهر ماه ۱۳۸۵ یکی از توانمندیهای بارز این مجموعه در راستای ارتقا و تضمین کیفت خدمات و توجه ویژه به اصول مشتری مداری می باشد .ثبت جهانی برند هتل پردیسان (نام و لوگو)در کشور سوئیس از دیگر توانمندیهای این مجموعه است.استفاده رایگان از مجموعه آبی و  ۲۰ درصد تخفیف سالن بیلیارد و زمین تنیس.

بهمراه داشتن عقدنامه رسمی برای رزرو این هتل الزامی می باشد.

افراد زیر دو سال رایگان و بالای دو سال نفر کامل محاسبه می گردد.

اردیبهشت
۱۳۹۵
۰۴

هتل پارسیان مشهد

رزرو هتل پارسیان مشهد

نور مشهد

رزرو هتل پارسیان مشهد

هتل پارسیان مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در بهترین موقعیت جغرافیایی مشهد نزدیک  پارک بزرگ کوهسنگی مشهد می باشد این هتل دارای امکانات مناسب و کادری مجرب آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین علی بن موسی الرضا (ع) می باشد.

هتل پارسیان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد یکی از هتل های  مشهد است که در بهترین موقعیت جغرافیایی مشهد ودر نزدیک  پارک بزرگ کوهسنگی مشهد می باشد این هتل دارای امکانات مناسب و کادری خوب آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین علی بن موسی الرضا (ع) می باشد.

هتل پارسیان مشهد در نزدیک کوه سنگی واقع شده است.